شبکه تجارت جهان گستر

جشنواره خرید محصولات فیتو و موستلا

جشنواره خرید محصولات فیتو و موستلا

شرکت شبکه تجارت جهان گستر نماینده رسمی و انحصاری محصولات فیتو و موستلا در ایران، جشنواره فروش محصولات این برندها را همراه با قرعه‌کشی و اهدای جوایز به مشتریان خود برگزار کند. در همین راستا، مشتریان محترم می‌توانند تا پایان خرداد ماه 1397 با خرید محصولات سرم فیتو لوجیست 15 فیتو، روغن گیاهی فیتوپولین، رنگ موی شماره 7 فیتو، کرم ویتامین بریر موستلا، کرم پیشگیری کننده از پیدایش ترک موستلا، عطر موستی موستلا و ارسال کد درج شده روی محصول به شماره اس‌ام‌اس 5000432224 در این قرعه‌کشی شرکت کنند. 

مراسم قرعه‌کشی در پایان خردادماه 1397 برگزار شده و به برندگان این جشنواره جوایزی از جمله سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، عطرهای ژیوانشی و کرم سرم درمان چروک‌های عمقی پوست برند لوکس نئومیست اهدا خواهد شد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و نتایج قرعه‌کشی جشنواره فرم زیر را تکمیل کنید تا آخرین اطلاعات و اخبار برای شما ارسال شود. سوالات خود را در این زمینه نیز می‌توانید از طریق فرم تماس با ما طرح کنید تا همکاران ما به آن پاسخ دهند.

برای ورود اطلاعات خود متن زیر را بخوانید

لطفا فرم را به زبان فارسی تکمیل کنید. همچنین با درج ایمیل صحیح و فعال خود آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به جشنواره را در ایمیل خود دریافت کنید. اطلاعات شما نزد شرکت جهان گستر محرمانه خواهد ماند و در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد.

فرم مشتریان

captchaImage