شبکه تجارت جهان گستر

شرکت شبکه تجارت جهان گستر
Next Prev

شرکت شبکه تجارت جهان گستر

شرکت شبکه تجارت جهان گستر، نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو، نوزادان و مادران باردار، عطر لوازم آرایشی از برندهای برتر و صاحب نام جهانی فیتو، موستلا، اناگرین، بایوسکرین، ایکسی، ژیوانشی، فندی، مارینا دو بوربن، اکسیس، سالوادور دالی، کورلوف، کرون، ویتاکرم ب ۱۲ و نئومیست به پشتوانه تجارب طولانی و ارزشمند مدیران و تیمی حرفه‌ای، با هدف ارتقای بهداشت جامعه ایرانی در سال ۱۳۸۰ تأسیس شد. این شرکت با اعتقاد به اینکه مصرف کننده ایرانی شایسته بهترین‌هاست، فعالیت‌های تجاری‌اش را در زمینه عرضه محصولات آرایشی بهداشتی (مراقبت از پوست و مو) و عطریات معتبر و تراز اول دنیا در قالب سازمانی متشکل از متخصصینی کارآمد و کوشا آغاز کرده و به‌سرعت در حال گسترش است.

شرکت شبکه تجارت جهان‌گستر همواره در تلاش برای عرضه بهترین خدمات با مطلوب‌ترین کیفیت به مردم عزیز کشورمان بوده و در جستجوی برقراری روابطی استوار و پایدار با مشتریان خود است. توسعه این وب‌سایت و ارائه برنامه‌های آموزشی متعدد ازجمله خدمات شرکت شبکه تجارت جهان‌گستر به مردم ایران است. محصولاتی که شرکت شبکه تجارت جهان‌گستر نماینده انحصاری برندهای فیتو، موستلا، اناگرین، بایوسکرین، ایکسی، ژیوانشی، فندی، مارینا دو بوربن، اکسیس، سالوادور دالی، کورلوف، کرون، ویتاکرم ب ۱۲ و نئومیست در ایران عرضه می‌کند همگی در اروپا و عمدتاً در کشور فرانسه تولید می‌شوند.

برندها

شرکت شبکه تجارت جهان‌گستر نماینده انحصاری برندهای فیتو، موستلا، اناگرین، بایوسکرین، ایکسی، ژیوانشی، فندی، مارینا دو بوربن، ایکسی، سالوادور دالی، کورلوف و کرون در ایران

فروشگاه‌ها و مراکز عرضه محصولات

برندهای معتبر شرکت شبکه‌ تجارت جهان گستر را از این فروشگاه‌ها بخواهید