شبکه تجارت جهان گستر

files-brands-onagrine-01[799790d27dd4874c2ccf1beb548aff99].jpg
Next Prev

اناگرین

اناگرین برند تخصصی محصولات مراقبت از پوست است که در سال ۱۹۸۱ تأسیس شد. جزء کلیدی فرمولاسیون و تضمین‌کننده موفقیت ۳۵ ساله محصولات اناگرین روغن اناگر (Onagre) است. اناگر گیاهی است که آزمون سخت زندگی در دشت‌های خشک آمریکای شمالی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

به‌طورکلی تمرکز اصلی تحقیقات و مطالعات شرکت اناگرین، کشف و به‌کارگیری گیاهانی مشابه اناگر است که زادگاه اصلی‌شان اقلیم‌های سخت مناطق دوردست کره زمین است. اقلیم‌هایی که رشد و نمو در آن، برای گیاهان معمولی امکان‌پذیر نیست، اما گیاهانی مثل اناگر به لطف برخورداری از ترکیبات ارزنده و سیستم دفاعی بیولوژیکی منحصربه‌فردی که طبیعت در درون بدنشان به ودیعه نهاده است، می‌توانند در این محیط‌ها به‌خوبی رشد نمایند. شرکت اناگرین با مهارت خاصی این ترکیبات طبیعی و اثربخش را از قلب گیاهان آن مناطق بیرون کشیده و برای بهسازی و سلامتی پوست شما در محصولاتش استفاده نموده است. این مواد در هماهنگی کامل با پوست شما است.

طبیعت سخاوتمند کره زمین، گیاهان زیادی را در درون خود پرورش داده که به علت وجود سیستم دفاعی منحصربه‌فردشان قادرند در اقلیم‌های سخت این کره خاکی حیات داشته باشند. شرکت اناگرین تعداد زیادی از این گیاهان را شناسایی نموده و در فرمولاسیون محصولات خود استفاده نموده است. محصولات ضد پیری اناگرین با بهینه‌سازی اثر مواد اصلی برگرفته از گیاهان اقلیم‌های سخت، تعادل آب و لیپیدهای پوست را بازگردانده و لایه انسدادی پوست را ترمیم می‌کنند. اثربخشی، طبیعی بودن و کاربری لذت‌بخش در محصولات اناگرین به شکل یکنواختی با یکدیگر ترکیب‌شده است.

محصولات منتخب

نظرات (3)

در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید
Kavsar ebrahimiyan تاریخ ثبت : ۰۹ آبان ۱۳۹۸
نمایندگی محصولات اناگرین در استان اذربایجان غربی کدوم شرکت هست ؟
Kavsar ebrahimiyan تاریخ ثبت : ۰۹ آبان ۱۳۹۸
شماره شرکت رو میخواستم برای سفارش
negin azarpouyeh تاریخ ثبت : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵
با سلام. می خواستم محصولات کامل اناگرین رو ببینم.