شبکه تجارت جهان گستر

files-brands-ginkolium-bioscreen[799790d27dd4874c2ccf1beb548aff99].jpg
Next Prev

بایوسکرین

لابراتوارها و آزمایشگاه‌های بایوسکرین (BIOSCREEN) در پی تحقیقات و کشفیاتشان پوست را با استفاده از مواد طبیعی، درمان و محافظت می‌کنند. بایوسکرین با تمام استانداردهای داروئی مدرن و پیشرفته به‌منظور بالا بردن سطح محصولات بهداشتی مناسب پوست‌های حساس و تحریک‌پذیر کار می‌کند. محصولات بایوسکرین توسط متخصصین و پزشکان پوست سفارش و نسخه می‌شود. بایوسکرین یکی از برندهای شناخته‌شده و شماره یک از لحاظ میزان استفاده در پزشکی و داروخانه‌های فرانسه است. بایوسکرین مفتخر به اخذ جایزه در سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۲ از کمیته بهداشتی Sant'e Beaut'e شده است.
در جستجو و تلاش برای فراهم آوردن محصولاتی منحصربه‌فرد و مناسب برای انواع پوست‌های حساس، لابراتوارهای بایوسکرین از مواد کاملاً طبیعی، سازگار با پوست انسان و متناسب با نیازهای بانوان استفاده می‌کند. پوست، پوشش محافظ بدن است. این اندام زنده تنفس و تغذیه می‌کند، مواد را جذب می‌نماید و محرک‌ها و آسیب‌های روزانه (پرتوهای ماورای بنفش، آلودگی‌ها، تغییرات آب‌وهوا دود سیگار، استرس و پیری) روی آن تأثیر می‌گذارند. علاوه بر آن، پوست در طول عمر خود توان و انرژی دفاع و مراقبت از خود را به‌تدریج از دست می‌دهد و آرام‌آرام حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر می‌شود. برای ارائه پاسخی مؤثر به نیازهای پوست‌های حساس، لابراتوارهای بایوسکرین تحقیقات خور را روی اهداف زیر متمرکز کرده‌اند.

  • ایجاد یک سد دفاعی طبیعی روی پوست
  • متعادل کردن روزافزون پوست
  • درمان اختصاصی و دیرپای مشکلات پوستی

لابراتوارهای بایوسکرین با استخراج عصاره طبیعی، منحصربه‌فرد و استثنائی "Ginkgo Flavone40" از گیاه جینکو بیلوبا به اهداف خود دست‌یافته‌اند.
گیاه جینکو بیلوبا، کهن‌سال‌ترین گیاه روی زمین است که از بیش از ۲۵۰ میلیون سال پیش تاکنون توانسته است به حیات خود ادامه دهد.
این توانائی اعجاب‌انگیز را به خاطر مقاومت استثنائی در برابر آلودگی‌ها، باکتری‌ها و انگل‌ها به دست آورده است. این گیاه حتی پس از انفجارهای اتمی نیز زنده مانده است.
راز این مقاومت و شادابی خارق‌العاده در قلب برگ‌های درخت جینکو بیلوبا نهفته است. برگ‌های این گیاه سرشار از عصاره طبیعی «جینکو فلاوون ۴۰» هستند که خود منبعی بی‌همتا از فلاونوئیدها (۴۰%) به شمار می‌رود. تکنولوژی استخراج و خالص‌سازی این عصاره در انحصار لابراتوارهای بایوسکرین است.

عصاره «جینکو فلاوون ۴۰» یک ماده بیولوژِیک فعال است که به خاطر داشتن چهار ویژگی منحصربه‌فرد، دفاع طبیعی و قدرت ترمیم پوست را افزایش می‌دهد.

  • ضد رادیکال‌های آزاد: پیشگیری و به تأخیر انداختن پیری پوست
  • تنظیم‌کننده رگ‌ها: تسکین‌دهنده و کاهش‌دهنده حساسیت پوسته‌ای شکننده و آسیب‌دیده
  • فعال‌کننده ساخت کلاژن: قوام دهنده و ضد چروک
  • مهارکننده آنزیم الاستاز: تقویت‌کننده نوسازی سلول‌ها و پیشگیری از افتادگی و کاهش قوام پوست

با بهره گرفتن از همین ویژگی‌های خارق‌العاده و استثنائی، لابراتوارهای بایوسکرین یک برنامه کامل مراقبت از پوست‌های حساس و شکننده را فراهم آورده‌اند.

محصولات منتخب

نظرات (0)

در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید