شبکه تجارت جهان گستر

files-brands-salvadordali-01[799790d27dd4874c2ccf1beb548aff99].jpg
Next Prev

سالوادور دالی

سالوادور دالی یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین هنرمندانی که دنیا تابه‌حال به خود دیده است. چهره شاخص قرن بیستم و هنرمند برجسته و پیشگام جنبش هنر سورئالیست. یک نقاش فوق‌العاده بااستعداد که قبولاند هنر مادامی‌که مربوط به زیبایی می‌شود یک وسیله یا نوع آوری است. او در سال ۱۹۰۴ در اسپانیا متولد شد. بیشتر معروفیت او به خاطر نقاشی‌هایش است، دالی همچنین حوزه‌های هنری بسیاری را امتحان کرده است که او را به یک هنرمند تمام‌عیار تبدیل کرده است!
در سال ۱۹۸۱ درحالی‌که سالوادور دالی نقاشی خود را از مجسمه آفرودیت، الهه عشق و زیبایی، به اتمام می‌رسانید، طرح اولیه شیشه عطر را هم ایجاد کرد، او از لب و بینی این مجسمه در طراحی شیشه عطر الهام گرفت. سالوادور دالی اولین عطر خود را در سال ۱۹۳۸ به‌عنوان پیشکشی به گالا، همسر دوست‌داشتنی‌اش و الهه هنرش خلق کرد. طبق گفته‌های دالی، عطر بهترین پیغام‌رسان از خاطرات و لحظات خوشحالی است...
اولین عطر این هنرمند در سال ۱۹۸۳ لانچ شد. شیشه عطر حکاکی شده آن به‌واقع بخشی از هنر است و حاکی از تولد کلکسیون عطریات زنانه و مردانه سالوادور دالی است. همیشه از دنیا و آثار هنرمند الهام گرفته‌شده است، نماد این عطرها لب‌های معروف دالی است.
سالوادور دالی: «در میان پنج حس، حس بویائی بی‌شک یکی از بهترین‌ها برای انتقال حس جاودانگی است.»

محصولات منتخب

نظرات (0)

در صورتی که کد تصویری خوانا نبود کلیک کنید